Szamba betonowe Aleksandrów Kujawski

Czemu klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów podczas ulewy i magazynują ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Aleksandrów Kujawski

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Aleksandrów Kujawski

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać przesiąkalnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości są toksyczne dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Transportujemy wyprodukowane prefabrykaty bezpośrednio na posesję klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie czynności związane z montażem zbiornika zostały wykonane zgodnie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, który rodzaj oraz pojemność zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również indywidualne szamba, najkorzystniej dostosowane do wymagań domowników. W zależności od odległości przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich przerabiane przez bakterie, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne pojemności wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie wiedzieć, ile ścieków generuje jeden mieszkaniec, i jaką wielkość szamba kupić. Toteż polecamy skonsultować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do poznania naszych produktów!