Szamba betonowe Barcin

Dlaczego klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów w czasie deszczu i gromadzą ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Barcin

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Barcin

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek uszkodzeń. Nieczystości mogą być toksyczne dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Transportujemy wyprodukowane prefabrykaty wprost na posesję klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z montażem szamba były wykonane w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, jaki typ oraz rozmiar szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również indywidualne szamba, najkorzystniej dostosowane do potrzeb klientów. Zależnie od odległości przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich oczyszczane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne wielkości stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości tworzy jeden domownik, i jaką pojemność szamba kupić. Dlatego polecamy skonsultować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!