Szamba betonowe Brodnica

Dlaczego nabywcy chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany produkt. Jest droższe od szamba z plastiku, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien w czasie ulewy i gromadzą ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Brodnica

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Brodnica

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek uszkodzeń. Nieczystości mogą być szkodliwe dla środowiska. Spływając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dowozimy wyprodukowane prefabrykaty wprost na posesję klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z montażem szamba były wykonane w zgodzie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, który rodzaj oraz rozmiar szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także niestandardowe szamba, najlepiej dopasowane do wymagań inwestorów. W zależności od rejonu inwestycji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam przerabiane przez bakterie, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz także korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne wielkości wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości generuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika kupić. Dlatego polecamy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!