Szamba betonowe Chełmno

Czemu klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas otrzymują produkt wysokiej klasy. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany produkt. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien w czasie ulewy i magazynują ją na okres suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Chełmno

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Chełmno

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości są toksyczne dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy wyprodukowane szamba wprost na posesję nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z montażem zbiornika zostały przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, który typ oraz wielkość szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także indywidualne szamba, najkorzystniej dostosowane do potrzeb klientów. W zależności od rejonu przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich oczyszczane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne kryteria stosuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości tworzy pojedynczy domownik, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Dlatego proponujemy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!