Szamba betonowe Chodecz

Gromadzenie nieczystości to ważne zagadnienie przy budowie nowego budynku lub remoncie starego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej kanalizacji i można to uzyskać na każdej działce bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy potrzebujesz posiadać trwały oraz ekologiczny sposób gromadzenia szamba. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane normy w kwestii ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od wytwórców cieszących się doskonałą sławą. To surowiec, który od dekad ma doskonałe oceny gdy chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Zapytaj naszego pracownika o kosztorys dla Twojej okolicy oraz wybranej pojemności i rodzaju szamba. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Chodecz

Oferujemy pełne usługi w zakresie wytwarzania szamb z betonu. Posiadamy własne sprzęty oraz podnośniki ułatwiające wykonanie dołu oraz wkopanie komory. Szambo z koparką to praca, którą rekomendujemy wybrać ze względu oraz możliwość realizacji wykopania szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, którą wielkość należy wybrać. Zależy ona od liczby mieszkańców i średniej objętości ścieków, które oni wytwarzają. Łącznie z budową szamba rekomendujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby podlewać ogród w trakcie suchego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na ciągły rozwój naszej działalności. Współpracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby proponować klientom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość ocenia się na kilkadziesiąt, a wręcz setki lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze wyroby osobom budującym idealny ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój dom zmieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zachęcamy do kontaktu z reprezentantem naszej marki. Z pewnością doradzi on, jakie szambo betonowe najlepiej zakupić, aby było ekologiczne i ekonomiczne w eksploatacji.