Szamba betonowe Ciechocinek

Czemu klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany produkt. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne maszyny oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów w czasie ulewy i magazynują ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Ciechocinek

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Ciechocinek

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości są szkodliwe dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy gotowe prefabrykaty bezpośrednio na posesję klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie prace związane z montażem zbiornika były przeprowadzone zgodnie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, jaki typ oraz wielkość szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również niestandardowe szamba, najlepiej dopasowane do wymagań klientów. W zależności od odległości realizacji, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam oczyszczane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne kryteria wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków produkuje jeden mieszkaniec, i jaką pojemność szamba wybrać. Dlatego proponujemy skontaktować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!