Szamba betonowe Dobrzyń nad Wisłą

Czemu klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest droższe od szamba z plastiku, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów w czasie ulewy i gromadzą ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Dobrzyń nad Wisłą

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Dobrzyń nad Wisłą

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej struktury ani żadnych pęknięć. Ścieki są toksyczne dla środowiska. Spływając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dostarczamy wyprodukowane zbiorniki bezpośrednio na posesję nabywcy. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie prace związane z instalacją zbiornika były wykonane zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością zasugerujemy, który rodzaj oraz rozmiar szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także niestandardowe zamówienia, najlepiej dopasowane do potrzeb klientów. Zależnie od rejonu przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich przerabiane przez bakterie, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, lecz również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne pojemności stosuje się w domach wieloosobowych, a odmienne w domkach letnich. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości generuje jeden domownik, i jaką pojemność szamba wybrać. Dlatego polecamy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do poznania naszych produktów!