Szamba betonowe Golub-Dobrzyń

Czemu klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów w czasie ulewy i gromadzą ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Golub-Dobrzyń

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Golub-Dobrzyń

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości mogą być toksyczne dla przyrody. Spływając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dowozimy wyprodukowane prefabrykaty bezpośrednio na posesję nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z instalacją zbiornika zostały przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie doradzimy, który typ oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również nieszablonowe szamba, najlepiej dostosowane do potrzeb inwestorów. Zależnie od odległości przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich filtrowane przez bakterie, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności stosuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości produkuje pojedynczy domownik, i jaką pojemność zbiornika kupić. Toteż polecamy skonsultować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!