Szamba betonowe Górzno

Dlaczego klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej wybierany produkt. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, lecz także bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien podczas deszczu i gromadzą ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Górzno

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Górzno

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości są szkodliwe dla środowiska. Wpadając do ziemi mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dowozimy gotowe prefabrykaty wprost na posesję nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie czynności związane z instalacją zbiornika były wykonane zgodnie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie podpowiemy, jaki typ oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także nieszablonowe zamówienia, najlepiej dostosowane do wymagań klientów. W zależności od odległości inwestycji, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam przerabiane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne pojemności wykorzystuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości generuje jeden domownik, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Toteż polecamy skonsultować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!