Szamba betonowe Izbica Kujawska

Dlaczego klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, lecz także bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien podczas deszczu i gromadzą ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Izbica Kujawska

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Izbica Kujawska

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki mogą być toksyczne dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dostarczamy wyprodukowane zbiorniki wprost na posesję nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z montażem szamba zostały przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie doradzimy, jaki typ oraz rozmiar zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również niestandardowe szamba, najkorzystniej dostosowane do potrzeb domowników. Zależnie od odległości realizacji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są tam przerabiane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne kryteria wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków generuje pojedynczy domownik, i jaką pojemność zbiornika kupić. Dlatego polecamy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!