Szamba betonowe Janowiec Wielkopolski

Czemu nabywcy chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów w czasie deszczu i gromadzą ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Janowiec Wielkopolski

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Janowiec Wielkopolski

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej ściany ani żadnych pęknięć. Ścieki są szkodliwe dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Transportujemy wyprodukowane zbiorniki bezpośrednio na posesję klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z montażem zbiornika były przeprowadzone zgodnie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie podpowiemy, który rodzaj oraz wielkość szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także nieszablonowe szamba, najlepiej dopasowane do potrzeb klientów. Zależnie od rejonu realizacji, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich oczyszczane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale również oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne pojemności stosuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości generuje pojedynczy domownik, i jaką wielkość szamba kupić. Toteż polecamy skontaktować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!