Szamba betonowe Kruszwica

Dlaczego nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany produkt. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z rynien podczas deszczu i magazynują ją na okres suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Kruszwica

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Kruszwica

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek uszkodzeń. Nieczystości mogą być szkodliwe dla środowiska. Spływając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dowozimy gotowe szamba bezpośrednio na posesję nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z montażem zbiornika były przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, który typ oraz wielkość szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także indywidualne zamówienia, najkorzystniej dopasowane do wymagań inwestorów. W zależności od odległości inwestycji, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich przerabiane przez bakterie, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne kryteria wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości produkuje jeden domownik, i jaką wielkość zbiornika kupić. Toteż proponujemy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!