Szamba betonowe Łabiszyn

Odprowadzanie nieczystości to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego domu lub modernizacji starego. Wybudowanie zbiornika bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej kanalizacji i da się to zrealizować na każdej posesji bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz posiadać wytrzymały i przyjazny środowisku system gromadzenia szamba. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane normy w kwestii ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od producentów cieszących się doskonałą renomą. To surowiec, który od lat ma doskonałe opinie jeśli chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o wycenę dla konkretnej okolicy oraz wybranej wielkości i typu zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Łabiszyn

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Mamy własne sprzęty oraz dźwigi umożliwiające wykonanie dołu i zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy wybrać na opcję wykonania wykopania szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od konkretnej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, którą pojemność należy wybrać. Zależy ona od liczby mieszkańców i średniej objętości nieczystości, które oni wytwarzają. Łącznie z budową szamba proponujemy także zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe rozwiązanie, aby podlewać warzywnik w czasie upalnego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na ciągły rozwój naszej firmy. Pracujemy z najlepszym producentem betonu, aby oferować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich wytrzymałość ocenia się na kilkadziesiąt, a wręcz kilkaset lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze produkty osobom stawiającym wymarzony ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój budynek wymieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej marki. Z pewnością podpowie on, które szambo betonowe najkorzystniej zakupić, aby było ekologiczne i ekonomiczne w użytkowaniu.