Szamba betonowe Łasin

Czemu nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują produkt wysokiej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany produkt. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien podczas deszczu i gromadzą ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Łasin

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Łasin

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki są toksyczne dla przyrody. Spływając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Transportujemy gotowe prefabrykaty bezpośrednio na posesję klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z montażem zbiornika zostały przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, który rodzaj oraz wielkość zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również indywidualne szamba, najkorzystniej dopasowane do wymagań inwestorów. Zależnie od rejonu przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam przerabiane przez bakterie, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne pojemności stosuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości produkuje jeden domownik, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Dlatego proponujemy skonsultować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do poznania naszych produktów!