Szamba betonowe Lipno

Odprowadzanie ścieków to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub remoncie starego. Budowa szamba bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej sieci i da się to zrealizować na każdej działce bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy potrzebujesz posiadać trwały oraz ekologiczny sposób gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane normy dotyczące ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od wytwórców cieszących się doskonałą sławą. To surowiec, który od lat ma doskonałe oceny gdy chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na setki lat! Poproś naszego przedstawiciela o wycenę dla Twojej miejscowości oraz poszukiwanej wielkości i rodzaju zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Lipno

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Mamy własne koparki oraz podnośniki umożliwiające zrobienie dołu i wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy wybrać ze względu oraz możliwość realizacji budowy szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od konkretnej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, którą pojemność najlepiej dobrać. Jest ona zależna od liczby domowników oraz uśrednionej ilości nieczystości, jakie oni wytwarzają. Razem z budową szamba proponujemy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby pielęgnować ogród w czasie suchego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy ogromny nacisk na nieustanny rozwój naszej działalności. Pracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby proponować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich wytrzymałość ocenia się na kilkadziesiąt, a nawet kilkaset lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze wyroby osobom stawiającym idealny ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój budynek zmieniając rozszczelnione albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do kontaktu z reprezentantem naszej marki. Z przyjemnością doradzi on, jakie szambo betonowe najlepiej wybrać, żeby było przyjazne środowisku i oszczędne w użytkowaniu.