Szamba betonowe Lubraniec

Czemu nabywcy chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z rynien podczas ulewy i gromadzą ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Lubraniec

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Lubraniec

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą posiadać przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki są toksyczne dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dostarczamy gotowe szamba bezpośrednio na posesję klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie prace związane z instalacją zbiornika zostały wykonane w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością podpowiemy, jaki rodzaj oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także niestandardowe szamba, najkorzystniej dostosowane do potrzeb inwestorów. W zależności od rejonu inwestycji, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich przerabiane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, lecz również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne pojemności wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości generuje pojedynczy domownik, i jaką wielkość szamba wybrać. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!