Szamba betonowe Mrocza

Dlaczego nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących odporność na wilgoć, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów podczas deszczu i magazynują ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Mrocza

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Mrocza

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości są toksyczne dla środowiska. Spływając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy wyprodukowane zbiorniki wprost na działkę nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z montażem szamba były przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie podpowiemy, który rodzaj oraz pojemność zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również indywidualne zamówienia, najkorzystniej dopasowane do potrzeb klientów. Zależnie od rejonu realizacji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam filtrowane przez bakterie, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne pojemności wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości generuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność szamba kupić. Toteż polecamy skonsultować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!