Szamba betonowe Nakło nad Notecią

Dlaczego nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów w czasie ulewy i magazynują ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Nakło nad Notecią

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Nakło nad Notecią

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej struktury ani żadnych uszkodzeń. Ścieki są toksyczne dla przyrody. Spływając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Transportujemy gotowe zbiorniki wprost na działkę klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z instalacją szamba zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością doradzimy, który typ oraz pojemność szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także nieszablonowe zamówienia, najkorzystniej dopasowane do wymagań inwestorów. Zależnie od rejonu inwestycji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich przerabiane przez bakterie, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale także korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne wielkości wykorzystuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości generuje jeden mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Dlatego polecamy porozumieć się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do poznania naszych produktów!