Szamba betonowe Nowe

Dlaczego nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany produkt. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów podczas deszczu i gromadzą ją na czas upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Nowe

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Nowe

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki są toksyczne dla środowiska. Wpadając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dostarczamy gotowe prefabrykaty wprost na posesję klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z instalacją szamba były przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, który typ oraz wielkość zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także indywidualne zamówienia, najkorzystniej dostosowane do wymagań klientów. W zależności od rejonu przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich przerabiane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz także korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne wielkości wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że klienci mogą nie orientować się, ile nieczystości tworzy pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Toteż proponujemy skontaktować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do poznania naszych produktów!