Szamba betonowe Radziejów

Czemu klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas otrzymują produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest droższe od szamba z plastiku, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z rynien w czasie ulewy i magazynują ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Radziejów

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Radziejów

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek uszkodzeń. Nieczystości są szkodliwe dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy wyprodukowane prefabrykaty bezpośrednio na działkę klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z montażem zbiornika były wykonane zgodnie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, jaki rodzaj oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również indywidualne zamówienia, najkorzystniej dopasowane do potrzeb inwestorów. W zależności od rejonu przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich przerabiane przez bakterie, a do ziemi spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne kryteria wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości generuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika kupić. Dlatego proponujemy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!