Szamba betonowe Radzyń Chełmiński

Dlaczego klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas otrzymują produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących odporność na wilgoć, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne maszyny oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z rynien podczas deszczu i magazynują ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Radzyń Chełmiński

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Radzyń Chełmiński

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać nieszczelnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Ścieki są toksyczne dla środowiska. Spływając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dowozimy gotowe zbiorniki wprost na działkę klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie czynności związane z montażem szamba były wykonane w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, jaki typ oraz rozmiar szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również nieszablonowe zamówienia, najlepiej dostosowane do potrzeb klientów. W zależności od odległości realizacji, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich filtrowane przez bakterie, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne kryteria stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków produkuje jeden mieszkaniec, i jaką pojemność szamba wybrać. Dlatego proponujemy porozumieć się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!