Szamba betonowe Solec Kujawski

Gromadzenie ścieków to ważne zagadnienie przy budowie nowego domu lub remoncie istniejącego. Budowa szamba bezodpływowego nie potrzebuje przyłącza do miejskiej sieci i można to zrealizować na każdej działce bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz posiadać trwały i przyjazny środowisku system przechowywania szamba. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne zasady dotyczące ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od producentów cieszących się znakomitą renomą. To materiał, który od lat ma znakomite opinie gdy chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Poproś naszego przedstawiciela o kosztorys dla konkretnej miejscowości oraz wybranej wielkości i rodzaju zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Solec Kujawski

Oferujemy pełne usługi w kwestii produkcji szamb z betonu. Mamy własne narzędzia oraz dźwigi umożliwiające wykonanie wykopu oraz zamocowanie komory. Szambo z koparką to praca, którą polecamy zamówić ze względu oraz możliwość realizacji wykopania szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, którą pojemność należy wybrać. Zależy ona od liczby mieszkańców i średniej ilości nieczystości, które oni wytwarzają. Łącznie z wykopem szamba rekomendujemy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby pielęgnować warzywnik w trakcie suchego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na ciągły rozwój naszej firmy. Współpracujemy z najlepszym producentem betonu, aby proponować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu domach ich trwałość ocenia się na dziesiątki, a wręcz setki lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze usługi inwestorom budującym idealny ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój dom wymieniając rozszczelnione albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do rozmowy z przedstawicielem naszej działalności. Z przyjemnością podpowie on, jakie szambo betonowe najlepiej wybrać, żeby było ekologiczne i oszczędne w eksploatacji.