Szamba betonowe Strzelno

Dlaczego nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest droższe od szamba z plastiku, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów podczas ulewy i gromadzą ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Strzelno

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Strzelno

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Ścieki są szkodliwe dla środowiska. Wpadając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Transportujemy wyprodukowane zbiorniki wprost na działkę nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z montażem szamba zostały przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością podpowiemy, jaki typ oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również nieszablonowe szamba, najlepiej dopasowane do wymagań klientów. W zależności od odległości inwestycji, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich oczyszczane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz także korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne kryteria wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości tworzy jeden domownik, i jaką pojemność zbiornika kupić. Dlatego polecamy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!