Szamba betonowe Świecie

Dlaczego nabywcy często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas otrzymują wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien w czasie ulewy i gromadzą ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Świecie

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Świecie

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą posiadać przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek uszkodzeń. Nieczystości są szkodliwe dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Transportujemy gotowe zbiorniki bezpośrednio na posesję nabywcy. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z instalacją zbiornika zostały wykonane w zgodzie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, jaki rodzaj oraz rozmiar szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także nieszablonowe zamówienia, najlepiej dostosowane do potrzeb inwestorów. Zależnie od odległości realizacji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich filtrowane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale także korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne pojemności wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości produkuje jeden mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Toteż polecamy skonsultować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!