Szamba betonowe Tuchola

Gromadzenie ścieków to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub remoncie starego. Budowa szamba bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej kanalizacji i da się to uzyskać na każdej posesji bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy potrzebujesz posiadać trwały i ekologiczny system przechowywania szamba. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane normy dotyczące ochrony środowiska. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od wytwórców cieszących się znakomitą renomą. To materiał, który od dekad ma doskonałe opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Zapytaj naszego pracownika o kosztorys dla konkretnej okolicy oraz wybranej wielkości i typu szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Tuchola

Zapewniamy pełne prace w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Mamy własne sprzęty oraz podnośniki umożliwiające zrobienie dołu oraz zamocowanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy zamówić ze względu oraz opcję wykonania budowy szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, jaką wielkość należy wybrać. Zależy ona od liczby domowników oraz uśrednionej ilości nieczystości, jakie oni produkują. Łącznie z budową szamba rekomendujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby podlewać warzywnik w trakcie upalnego lata za darmo. Zamawiając jednocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy ogromny nacisk na nieustanny rozwój naszej działalności. Pracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby proponować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu domach ich jakość szacuje się na dziesiątki, a nawet setki lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze usługi inwestorom stawiającym wymarzony ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują własny dom wymieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zachęcamy do kontaktu z reprezentantem naszej działalności. Z pewnością doradzi on, jakie szambo betonowe najlepiej zakupić, aby było ekologiczne i ekonomiczne w użytkowaniu.