Szamba betonowe Żnin

Odprowadzanie ścieków to istotne zagadnienie przy budowie nowego budynku lub modernizacji starego. Budowa szamba bezodpływowego nie potrzebuje przyłącza do miejskiej kanalizacji i da się to uzyskać na każdej posesji bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, kiedy potrzebujesz posiadać trwały oraz ekologiczny system gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane normy w kwestii ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od producentów cieszących się znakomitą renomą. To surowiec, który od lat ma doskonałe opinie gdy chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one trwałość na setki lat! Poproś naszego pracownika o kosztorys dla Twojej miejscowości oraz poszukiwanej wielkości i typu szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Żnin

Zapewniamy pełne prace w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy własne koparki oraz dźwigi ułatwiające wykonanie wykopu i wkopanie komory. Szambo z koparką to praca, którą polecamy wybrać z uwagi oraz opcję realizacji wykopania szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, którą pojemność najlepiej wybrać. Jest ona zależna od liczby mieszkańców oraz uśrednionej ilości ścieków, jakie oni produkują. Łącznie z wykopem szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe rozwiązanie, aby pielęgnować ogród w czasie upalnego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na ciągły rozwój naszej działalności. Pracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby proponować klientom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich jakość szacuje się na dziesiątki, a nawet setki lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla gospodarstw 3-4-osobowych. Polecamy nasze usługi osobom budującym doskonały ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój budynek wymieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zachęcamy do rozmowy z reprezentantem naszej firmy. Z pewnością podpowie on, jakie szambo betonowe najlepiej zakupić, żeby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w użytkowaniu.