Szamba betonowe Aleksandrów Łódzki

Czemu klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, lecz także bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących odporność na wilgoć, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z rynien podczas deszczu i gromadzą ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Aleksandrów Łódzki

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Aleksandrów Łódzki

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości mogą być toksyczne dla środowiska. Spływając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dostarczamy wyprodukowane zbiorniki wprost na działkę nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie czynności związane z montażem zbiornika zostały wykonane w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie doradzimy, który rodzaj oraz rozmiar zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także indywidualne zamówienia, najlepiej dostosowane do wymagań klientów. W zależności od odległości przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich przerabiane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne kryteria stosuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile ścieków generuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Dlatego polecamy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do poznania naszych produktów!