Szamba betonowe Błaszki

Gromadzenie nieczystości to ważne zagadnienie przy budowie nowego budynku lub remoncie starego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej sieci i da się to zrealizować na każdej działce bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy potrzebujesz mieć wytrzymały i ekologiczny system gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane zasady w kwestii ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od wytwórców cieszących się znakomitą sławą. To surowiec, który od lat ma znakomite oceny jeśli chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego pracownika o wycenę dla Twojej miejscowości oraz wybranej pojemności i typu szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Błaszki

Oferujemy pełne prace w kwestii produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy swoje koparki oraz dźwigi umożliwiające wykonanie wykopu i wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy zamówić ze względu oraz możliwość realizacji wykopania szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, którą wielkość należy wybrać. Zależy ona od liczby domowników oraz uśrednionej objętości nieczystości, które oni wytwarzają. Łącznie z budową szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby pielęgnować warzywnik w czasie upalnego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na nieustanny rozwój naszej działalności. Pracujemy z najlepszym producentem betonu, aby oferować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość ocenia się na kilkadziesiąt, a nawet setki lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze wyroby osobom stawiającym wymarzony ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój dom zmieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zapraszamy do rozmowy z reprezentantem naszej marki. Z pewnością podpowie on, które szambo betonowe najlepiej wybrać, aby było ekologiczne i oszczędne w użytkowaniu.