Szamba betonowe Brzeziny

Dlaczego klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, lecz także bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z rynien w czasie ulewy i magazynują ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Brzeziny

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Brzeziny

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości mogą być szkodliwe dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dowozimy gotowe szamba wprost na posesję nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z instalacją szamba zostały przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, jaki typ oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również nieszablonowe zamówienia, najlepiej dopasowane do wymagań klientów. Zależnie od rejonu inwestycji, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich przerabiane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne kryteria stosuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków tworzy jeden domownik, i jaką pojemność zbiornika kupić. Dlatego proponujemy skonsultować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!