Szamba betonowe Drzewica

Dlaczego nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a więc nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów w czasie ulewy i magazynują ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Drzewica

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Drzewica

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości są toksyczne dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dostarczamy gotowe szamba bezpośrednio na działkę klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z montażem szamba były wykonane w zgodzie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie podpowiemy, jaki rodzaj oraz rozmiar zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także niestandardowe szamba, najkorzystniej dostosowane do potrzeb inwestorów. W zależności od rejonu inwestycji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam przerabiane przez bakterie, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne wielkości stosuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków tworzy pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika kupić. Dlatego polecamy porozumieć się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!