Szamba betonowe Działoszyn

Dlaczego klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a więc nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów w czasie deszczu i gromadzą ją na czas upałów. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Działoszyn

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Działoszyn

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej struktury ani żadnych pęknięć. Ścieki są toksyczne dla środowiska. Spływając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy wyprodukowane szamba wprost na działkę klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z montażem zbiornika były wykonane w zgodzie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, jaki typ oraz pojemność zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również niestandardowe szamba, najlepiej dopasowane do wymagań inwestorów. Zależnie od odległości inwestycji, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam przerabiane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, ale także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności wykorzystuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile ścieków generuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność szamba wybrać. Dlatego proponujemy skontaktować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!