Szamba betonowe Głowno

Gromadzenie ścieków to istotne zagadnienie przy budowie nowego domu lub remoncie istniejącego. Budowa szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i można to zrealizować na każdej działce bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, kiedy planujesz posiadać trwały oraz ekologiczny sposób przechowywania ścieków. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne normy dotyczące ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od wytwórców cieszących się znakomitą renomą. To surowiec, który od lat ma doskonałe oceny jeśli chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego pracownika o kosztorys dla konkretnej okolicy oraz wybranej wielkości i rodzaju szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Głowno

Zapewniamy kompleksowe prace w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy swoje koparki oraz dźwigi umożliwiające wykonanie wykopu i wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą polecamy zamówić na opcję wykonania budowy szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, którą pojemność najlepiej wybrać. Jest ona zależna od liczby domowników i średniej objętości ścieków, jakie oni wytwarzają. Łącznie z budową szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby podlewać warzywnik w czasie suchego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na stały rozwój naszej działalności. Współpracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby proponować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu domach ich trwałość szacuje się na dziesiątki, a wręcz setki lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla gospodarstw 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze wyroby inwestorom budującym wymarzony ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój dom wymieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zapraszamy do kontaktu z reprezentantem naszej marki. Z przyjemnością doradzi on, jakie szambo betonowe najkorzystniej wybrać, żeby było ekologiczne i oszczędne w eksploatacji.