Szamba betonowe Koluszki

Czemu nabywcy często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów w czasie deszczu i magazynują ją na okres suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Koluszki

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Koluszki

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą posiadać przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek uszkodzeń. Nieczystości mogą być toksyczne dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy gotowe szamba bezpośrednio na działkę nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie prace związane z instalacją zbiornika zostały przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością zasugerujemy, który typ oraz wielkość zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także indywidualne zamówienia, najlepiej dopasowane do potrzeb inwestorów. Zależnie od rejonu realizacji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich oczyszczane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, lecz również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne wielkości stosuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków generuje jeden domownik, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!