Szamba betonowe Łęczyca

Dlaczego nabywcy często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów podczas deszczu i magazynują ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Łęczyca

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Łęczyca

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać nieszczelnej struktury ani żadnych pęknięć. Ścieki mogą być szkodliwe dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy gotowe prefabrykaty wprost na działkę klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z instalacją szamba były wykonane w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, jaki typ oraz wielkość zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także nieszablonowe szamba, najkorzystniej dostosowane do potrzeb domowników. Zależnie od rejonu przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale również oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne pojemności stosuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile ścieków generuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość szamba wybrać. Dlatego polecamy skonsultować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!