Szamba betonowe Opoczno

Odprowadzanie nieczystości to ważne zagadnienie przy budowie nowego budynku lub modernizacji starego. Budowa szamba bezodpływowego nie potrzebuje przyłącza do miejskiej sieci i można to zrealizować na każdej posesji bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, kiedy potrzebujesz mieć wytrzymały i przyjazny środowisku system gromadzenia nieczystości. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne normy w kwestii ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od producentów cieszących się znakomitą renomą. To surowiec, który od lat ma znakomite opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Zapytaj naszego pracownika o wycenę dla konkretnej okolicy oraz poszukiwanej wielkości i rodzaju szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Opoczno

Zapewniamy pełne prace w kwestii wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy swoje sprzęty oraz podnośniki ułatwiające zrobienie wykopu i zamocowanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy zamówić na oszczędności oraz realizacji budowy szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, którą pojemność należy dobrać. Zależy ona od liczby mieszkańców oraz średniej ilości nieczystości, jakie oni produkują. Łącznie z wykopem szamba rekomendujemy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby podlewać warzywnik w trakcie suchego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na ciągły rozwój naszej działalności. Współpracujemy z renomowanym producentem betonu, aby proponować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich wytrzymałość ocenia się na kilkadziesiąt, a nawet kilkaset lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze usługi inwestorom budującym doskonały ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują własny budynek zmieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Z pewnością podpowie on, jakie szambo betonowe najlepiej zakupić, żeby było ekologiczne i oszczędne w użytkowaniu.