Szamba betonowe Pajęczno

Czemu klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany produkt. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien w czasie deszczu i magazynują ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Pajęczno

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Pajęczno

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości są szkodliwe dla środowiska. Spływając do gruntu mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dostarczamy gotowe szamba bezpośrednio na posesję nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie czynności związane z instalacją szamba były wykonane w zgodzie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością podpowiemy, jaki rodzaj oraz pojemność zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również nieszablonowe szamba, najlepiej dostosowane do wymagań inwestorów. W zależności od odległości przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam oczyszczane przez bakterie, a do ziemi spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne pojemności wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile nieczystości produkuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Dlatego proponujemy skontaktować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!