Szamba betonowe Poddębice

Czemu nabywcy chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany produkt. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a więc nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien podczas ulewy i gromadzą ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Poddębice

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Poddębice

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej struktury ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości są toksyczne dla przyrody. Spływając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Dowozimy gotowe szamba bezpośrednio na posesję nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z montażem zbiornika zostały przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie doradzimy, jaki rodzaj oraz wielkość szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także niestandardowe zamówienia, najlepiej dostosowane do wymagań domowników. Zależnie od rejonu przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne pojemności wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile nieczystości tworzy pojedynczy domownik, i jaką pojemność zbiornika kupić. Dlatego polecamy porozumieć się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!