Szamba betonowe Stryków

Dlaczego klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów w czasie ulewy i gromadzą ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Stryków

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Stryków

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki mogą być szkodliwe dla przyrody. Spływając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Transportujemy wyprodukowane prefabrykaty bezpośrednio na działkę klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie czynności związane z montażem zbiornika były przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie doradzimy, który rodzaj oraz rozmiar zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również indywidualne szamba, najlepiej dopasowane do wymagań inwestorów. Zależnie od odległości inwestycji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne wielkości wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości produkuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność szamba wybrać. Dlatego polecamy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!