Szamba betonowe Szadek

Dlaczego nabywcy często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany produkt. Jest droższe od zbiornika z plastiku, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z rynien w czasie ulewy i magazynują ją na czas upałów. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Szadek

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Szadek

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości mogą być toksyczne dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Dostarczamy wyprodukowane szamba bezpośrednio na posesję nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z montażem szamba były przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, który rodzaj oraz wielkość zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także indywidualne szamba, najlepiej dopasowane do wymagań domowników. Zależnie od odległości inwestycji, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich przerabiane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne wielkości stosuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości tworzy pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość szamba wybrać. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!