Szamba betonowe Uniejów

Czemu nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas otrzymują produkt wysokiej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów podczas deszczu i magazynują ją na czas upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Uniejów

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Uniejów

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Ścieki mogą być toksyczne dla środowiska. Spływając do ziemi mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Transportujemy wyprodukowane szamba wprost na posesję nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z instalacją zbiornika zostały wykonane w zgodzie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie doradzimy, który rodzaj oraz rozmiar szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także nieszablonowe szamba, najkorzystniej dostosowane do potrzeb inwestorów. Zależnie od odległości realizacji, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam przerabiane przez bakterie, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne pojemności stosuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie wiedzieć, ile ścieków produkuje jeden mieszkaniec, i jaką wielkość szamba kupić. Toteż polecamy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do poznania naszych produktów!