Szamba betonowe Warta

Czemu nabywcy często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest droższe od szamba z plastiku, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów podczas ulewy i gromadzą ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Warta

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Warta

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać nieszczelnej ściany ani żadnych pęknięć. Ścieki mogą być szkodliwe dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy gotowe prefabrykaty wprost na posesję klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z montażem szamba były wykonane w zgodzie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie podpowiemy, który rodzaj oraz pojemność zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także indywidualne szamba, najkorzystniej dostosowane do wymagań inwestorów. Zależnie od odległości przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są tam oczyszczane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, lecz również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne kryteria wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości tworzy pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość szamba kupić. Toteż proponujemy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!