Szamba betonowe Wolbórz

Gromadzenie ścieków to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego domu lub modernizacji starego. Budowa szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i da się to zrealizować na każdej posesji bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, gdy planujesz mieć trwały oraz ekologiczny system gromadzenia nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne normy w kwestii ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od wytwórców cieszących się znakomitą renomą. To surowiec, który od dekad ma znakomite opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Poproś naszego pracownika o wycenę dla Twojej okolicy oraz poszukiwanej wielkości i rodzaju zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Wolbórz

Zapewniamy pełne prace w kwestii produkcji szamb z betonu. Posiadamy własne koparki oraz podnośniki ułatwiające zrobienie wykopu oraz zamocowanie komory. Szambo z koparką to praca, którą polecamy wybrać na oszczędności oraz realizacji budowy szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, którą wielkość należy wybrać. Zależy ona od liczby domowników oraz średniej objętości nieczystości, które oni produkują. Razem z wykopem szamba rekomendujemy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby pielęgnować warzywnik w czasie upalnego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na ciągły rozwój naszej firmy. Współpracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby proponować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich wytrzymałość ocenia się na dziesiątki, a wręcz kilkaset lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze produkty inwestorom budującym wymarzony ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny dom wymieniając rozszczelnione albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Z pewnością podpowie on, które szambo betonowe najlepiej wybrać, żeby było przyjazne środowisku i oszczędne w eksploatacji.