Szamba betonowe Zelów

Odprowadzanie nieczystości to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub modernizacji istniejącego. Budowa szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej kanalizacji i da się to uzyskać na każdej działce bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, kiedy planujesz posiadać trwały oraz przyjazny środowisku system przechowywania szamba. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane zasady dotyczące ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od producentów cieszących się znakomitą renomą. To surowiec, który od dekad ma doskonałe oceny gdy chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na setki lat! Zapytaj naszego pracownika o wycenę dla Twojej miejscowości oraz wybranej wielkości i typu zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Zelów

Zapewniamy pełne prace w zakresie wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Mamy swoje koparki oraz dźwigi umożliwiające zrobienie wykopu i zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy wybrać ze względu oraz możliwość wykonania budowy szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, jaką pojemność należy wybrać. Zależy ona od liczby domowników oraz uśrednionej ilości nieczystości, jakie oni produkują. Łącznie z budową szamba rekomendujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby pielęgnować ogród w trakcie upalnego lata za darmo. Zamawiając jednocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na stały rozwój naszej działalności. Pracujemy z renomowanym producentem betonu, aby oferować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich jakość szacuje się na dziesiątki, a nawet setki lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla rodzin 3-4-osobowych. Polecamy nasze wyroby inwestorom budującym idealny ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój budynek zmieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zachęcamy do kontaktu z reprezentantem naszej firmy. Z przyjemnością podpowie on, które szambo betonowe najlepiej wybrać, żeby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w eksploatacji.