Szamba betonowe Złoczew

Czemu nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, lecz także bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów podczas ulewy i magazynują ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Złoczew

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Złoczew

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki są szkodliwe dla przyrody. Spływając do gruntu mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dowozimy gotowe zbiorniki wprost na posesję klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z montażem szamba były wykonane w zgodzie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością podpowiemy, który typ oraz pojemność zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również niestandardowe zamówienia, najlepiej dopasowane do potrzeb klientów. Zależnie od odległości realizacji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne wielkości stosuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile ścieków produkuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika kupić. Dlatego polecamy skontaktować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!