Szamba betonowe Żychlin

Czemu nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest droższe od szamba z plastiku, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z rynien podczas ulewy i magazynują ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Żychlin

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Żychlin

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny posiadać nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki są toksyczne dla środowiska. Spływając do ziemi mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy wyprodukowane szamba bezpośrednio na działkę nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie czynności związane z instalacją szamba były przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie podpowiemy, jaki typ oraz wielkość szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także indywidualne szamba, najkorzystniej dopasowane do wymagań inwestorów. W zależności od odległości inwestycji, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich przerabiane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale także korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne kryteria stosuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie wiedzieć, ile ścieków produkuje jeden mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do poznania naszych produktów!