Szamba betonowe Annopol

Odprowadzanie ścieków to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub remoncie istniejącego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie potrzebuje przyłącza do miejskiej sieci i można to zrealizować na każdej działce bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy potrzebujesz mieć wytrzymały oraz przyjazny środowisku system gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane normy w kwestii ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od producentów cieszących się doskonałą sławą. To materiał, który od lat ma znakomite oceny jeśli chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Poproś naszego pracownika o kosztorys dla konkretnej miejscowości oraz poszukiwanej pojemności i typu zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Annopol

Zapewniamy pełne prace w kwestii produkcji szamb z betonu. Posiadamy własne narzędzia oraz dźwigi ułatwiające zrobienie dołu i zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy wybrać ekonomię oraz opcję wykonania budowy szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, jaką wielkość należy dobrać. Zależy ona od liczby mieszkańców oraz średniej objętości nieczystości, które oni wytwarzają. Łącznie z wykopem szamba proponujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby pielęgnować ogród w trakcie upalnego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na ciągły rozwój naszej firmy. Pracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby oferować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich wytrzymałość ocenia się na dziesiątki, a nawet setki lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze usługi osobom stawiającym wymarzony ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny budynek wymieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej marki. Z przyjemnością podpowie on, które szambo betonowe najkorzystniej wybrać, aby było przyjazne środowisku i oszczędne w użytkowaniu.