Szamba betonowe Bełżyce

Czemu klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany produkt. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z rynien w czasie deszczu i gromadzą ją na okres suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Bełżyce

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Bełżyce

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości są toksyczne dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dostarczamy gotowe prefabrykaty bezpośrednio na działkę klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie czynności związane z montażem zbiornika zostały przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością doradzimy, jaki typ oraz rozmiar szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również niestandardowe szamba, najlepiej dostosowane do wymagań inwestorów. W zależności od rejonu przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich oczyszczane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, ale także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letnich. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile ścieków tworzy pojedynczy domownik, i jaką wielkość szamba wybrać. Toteż polecamy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!