Szamba betonowe Kock

Dlaczego nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących odporność na wilgoć, a więc nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów w czasie deszczu i gromadzą ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Kock

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Kock

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości są szkodliwe dla przyrody. Spływając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dowozimy gotowe szamba bezpośrednio na posesję nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z instalacją szamba zostały wykonane w zgodzie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie doradzimy, który rodzaj oraz rozmiar szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także indywidualne zamówienia, najkorzystniej dostosowane do potrzeb inwestorów. Zależnie od rejonu realizacji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam oczyszczane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne kryteria stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości produkuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Dlatego polecamy skonsultować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!