Szamba betonowe Kraśnik

Dlaczego klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany produkt. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz także bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów podczas deszczu i magazynują ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Kraśnik

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Kraśnik

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą posiadać przesiąkalnej struktury ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości są toksyczne dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dowozimy gotowe szamba wprost na posesję klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z instalacją szamba były wykonane w zgodzie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie doradzimy, jaki rodzaj oraz wielkość zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także nieszablonowe zamówienia, najlepiej dostosowane do wymagań klientów. Zależnie od odległości realizacji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich oczyszczane przez bakterie, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne pojemności wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków produkuje pojedynczy domownik, i jaką pojemność szamba kupić. Toteż polecamy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!