Szamba betonowe Lubycza Królewska

Gromadzenie ścieków to istotne zagadnienie przy budowie nowego domu lub remoncie starego. Budowa szamba bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej sieci i da się to zrealizować na każdej działce bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy potrzebujesz posiadać wytrzymały i przyjazny środowisku system gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane zasady dotyczące ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od producentów cieszących się znakomitą sławą. To surowiec, który od lat ma znakomite opinie gdy chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego pracownika o wycenę dla Twojej miejscowości oraz poszukiwanej pojemności i rodzaju zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Lubycza Królewska

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy swoje koparki oraz dźwigi ułatwiające zrobienie dołu i zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy wybrać z uwagi oraz możliwość wykonania wykopania szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od konkretnej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, którą pojemność należy dobrać. Zależy ona od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości nieczystości, jakie oni wytwarzają. Łącznie z budową szamba rekomendujemy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby podlewać warzywnik w trakcie suchego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na nieustanny rozwój naszej działalności. Współpracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby proponować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich wytrzymałość szacuje się na kilkadziesiąt, a wręcz setki lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze wyroby inwestorom stawiającym doskonały ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny budynek wymieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zapraszamy do kontaktu z reprezentantem naszej marki. Z przyjemnością podpowie on, które szambo betonowe najkorzystniej wybrać, aby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w eksploatacji.